Moją misją jest skupienie się ludziach, inspirowanie ich do zmian, rozwoju osobistego i biznesowego, poprzez spotkania edukacyjne i networkingowe na żywo. Jestem od zawsze sprzedawcą, a sprzedaż, to budowanie relacji i kontakt z ludźmi. Tylko spotkania osobiste są najlepszą formą nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych. 
Sprzedaż to moja praca i pasja. Jestem aktywnym dyrektorem sprzedaży z konwersją 53% pozyskanych klientów. Realizuję założone cele sprzedażowe i uczę jak inni mogą zrealizować swoje. Rozmawiam każdego dnia z wieloma klientami. Pracuję z Prezesami dużych firm, ale także ze średnim rynkiem i klientami indywidualnymi.
 
 
Jestem absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego,  kierunku Zarządzanie Sprzedażą. W pierwszych latach mojej pracy w banku, doradzałam przedsiębiorcom, jak inwestować.  Zarządzałam grupą 25 doradców,. W 2008r rozpoczęłam karierę w rynku IT budując dział sprzedaży, tworząc jego strategię.  Kolejna przygoda, która trwa, do dzisiaj, jest realizowana w jednej z największych firm z branży outsourcingowej BPO Impel, dla której tworzę  strategię sprzedaży

Zrealizowałam wiele konferencji, mniejszych i większych spotkań. To lata doświadczeń, masa uczestników. Wiem od czego zależy udane wydarzenie – potrafię zbudować i dostosować przekaz dla uczestników.