WIOLA SAMBORSKA Manager CEE Hydropolis – gospodyni 1 spotkania, autorka prezentacji Pij Kranówkę

Specjalistka i trenerka ds. komunikacji marketingowej i public relations. Była dyrektorką Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Wcześniej kierowała działem komunikacji i biurem prasowym Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Przez ponad siedem lat dyrektorka Biura Promocji oraz rzeczniczka prasowa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Za prowadzoną działalność wielokrotnie nagradzana, m.in. prestiżowym wyróżnieniem “proMYK” (pierwszy w Polsce projekt “Promocja i edukacja poprzez kulturę”). Współautorka projektu “Model of Community Promotion”, nagrodzonego w konkursie EUPRIO AWARD za najlepsze przedsięwzięcie public relations, realizowane przez specjalistów ze szkół wyższych. Związana również z branżą finansową, gdzie – jako pełnomocniczka Zarządu ds. PR i szefowa działu marketingu – odpowiadała m.in. za wprowadzenie na rynek marki Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Agnieszka Korzeniowska dyrektorka marketingu ZOO Wrocław – gospodyni 2 spotkania, autorka prezentacji Dzikie w mieście

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Od ponad 20 lat związana z branżą mediów i marketingu. Połowę swojej pracy zawodowej poświęciła zajmowaniu się PR-em kryzysowym, z 8 osiem lat jako rzeczniczka prasowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu. To tam rozpoczęła przygodę z CSR-em i zrównoważonym rozwojem, którą kontynuuje jako dyrektorka marketingu ZOO Wrocław. Wykładowczyni studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Anna Sobczak
Psycholog i certyfikowany Life i Business Coach – ekspertka 1 spotkania, autorka prezentacji Pewność siebie i wizja szefowej w biznesie

Przez 20 lat pracowała w różnych korporacjach w departamentach sprzedaży i rozwoju biznesu, po czym zdecydowała się zostać psychologiem i certyfikowanym Life & Business Coachem Teraz wspiera Klientów w osiąganiu ich celów i poprawianiu wyników. Znajomość psychologii i technik coachingowych w połączeniu z doświadczeniem zawodowym, a także osobiste doświadczenie w relacjach międzyludzkich, pozwala jej zapewnić Klientom optymalne wyniki współpracy.


Anna Głowacka, managerka ds. optymalizacji procesów w firmie Kruk SA – ekspertka 2 spotkania, autorka prezentacji Kaizen w biznesie

Pasjonatka Lean i Agile, Mentorka, Trenerka, Menager ds. Doskonalenia Procesów Biznesowych. Działam i doskonalę się w trzech uzupełniających się wzajemnie obszarach. Zajmuję się doskonaleniem procesów zgodnie z filozofią Lean i Agile. Od kilku lat współpracuję z zespołem biznesowym w roli menadżera, z zespołem IT w roli Product Ownera. Dopełnieniem jest Change Management, którego tajniki dają mi wsparcie w przeprowadzeniu pracowników przez zmianę. Kocham pracę z ludźmi, spełniam się podczas prowadzenia szkoleń, warsztatów. Ciągle szukam inspiracji i mam apetyt na rozwój.


Julia Janowska – żeglarka i managerka w Concordia Design Wrocław- autorka prezentacji Zawsze jest czas na zmiany

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo zajmuje się koordynacją projektów w obszarach kultury i marketingu. Współpracowała z korporacjami, organizacjami pozarządowymi, Urzędem Miejskim Wrocławia. Ponad dekadę prowadziła uliczną galerię Szewska Pasja we Wrocławiu, była właścicielką kawiarni, producentką wystaw sztuk wizualnych, realizowała wydarzenia kulturalne, artystyczne i komercyjne. Współpracowała z Markiem Kamińskim jako koordynator wyprawy. Obecnie sprawuje opiekę nad programem kulturalnym w Concordia Design Wrocław. Jest też matką nastolatki. Jej pasją jest żeglarstwo morskie. Pasja ta stała się nowym zawodem i od kilku lat zajmuje się przeprowadzaniem ekskluzywnych jachtów żaglowych w obrębie Morza Śródziemnego, Atlantyku, Karaibów i USA.


Monika Księżak Coach ICF, Psycholog, Trener Biznesu, Agile PM, Scrum Master, Pre sales
– autorka prezentacji Desing Thinking w tworzeniu świadomych i kreatywnych zespołów.


Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w międzynarodowych korporacjach takich jak: Orange Polska, T-mobile, IKEA, VOLVO, Altkom Akademia, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne. Z powodzeniem realizując własne projekty, tworząc dedykowane programy rozwojowe dla kadry menadżerskiej, jako Trener Biznesu i Coach. Dodatkowo wspiera swoich Klientów na poziomie terapeutycznym jako Psycholog. Prywatnie spełniona Mama i Żona, która z życia czerpie całymi garściami i jak mantrę powtarza, że: ” Ograniczenia są tylko w naszych głowach” , sama będąc tego najlepszym przykładem.


Ewa Garbaczewska – Dyrektorka sprzedaży w firmie AKAT Consulting – autorka prezentacji „Silna ja, dzięki metoringowi”

Posiada ponad 20 letnie doświadczeniem managerskie, głównie w zarządzaniu sprzedażą. Była wiceprezesem ds. handlu i marketingu firmy produkującej dobra luksusowe (WFP HEFRA S.A.) oraz dyrektorem handlowym w branży telekomunikacyjnej (DIALOG S.A.) Ostatnie 10 lat to doświadczenie związane z zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w sektorze edukacji (Altkom Akademia S.A, AKAT Consulting spółka z o.o.). Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Informatyki oraz studiów podyplomowych: Zarządzanie wartością firmy (SGH), Psychologiczne kompetencje w zarządzaniu (SWPS), Prawo gospodarcze i handlowe (Uniwersytet Wrocławski), Audyt wewnętrzny (SGH i EY). Certyfikowany Project Managerem (AgilePM Foundation, Prince2 Foundation, MOR Foundation Certificate in Risk Management).


Katarzyna Byczko – Właścicielka cukierni Cynamon – autorka wystąpienia „Od menagera do milionera”

Finalistka MasterChef, Trener Mentalny, Mówczyni, Podróżniczka, Rentierka 


Angelika Chimkowska – strateżka silnych marek – autorka wystąpienia –  Jak stworzyć silną markę managerki?

Od prawie 20 lat aktywnie działa w przestrzeniach marketingu i sprzedaży.  Biznesową praktykę i pracę „w polu” nieustannie uzupełniam dobą teorią. Prowadzi badania z zakresu CEO brandingu na Wydziale Zarządzania UW. Wykłada na Executive MBA KUL, UW oraz Collegium Civitas. Szkoliłam się u Setha Godina, jest facylitatorem oraz trenerem, który ma za sobą setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej. Jednym zdaniem: wdraża, konsultuję i wspiera budowanie silnych marek osobistych i firmowych.