Gospodarze spotkań 

Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis” – centrum wiedzy o wodzie, które zlokalizowane jest we Wrocławiu, w Polsce. Ośrodek łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Jest to jedyny obiekt tego typu w Polsce i jeden z nielicznych na świecie

ZOO Wrocław to największy ogród zoologiczny w Polsce. Żyje tu ponad 12 tysięcy zwierząt reprezentujących 1100 gatunków – większość z nich jest na wyginięciu.

Hevelianum – Nowoczese centrum, gdzie tajemnice nauki odkrywamy z pasją, to miejsce, w którym można się spotkać z nauką i historią. To także idealna przestrzeń do przyjemnego spędzania wolnego czasu, spacerów wśród zabytkowej architektury i relaksu w otoczeniu zieleni. Po wizycie pozostaje zdobyta wiedza i wspomnienie dobrej zabawy. Odkrywać można nie tylko ofertę Hevelianum, ale również samą lokalizację – wzniesienie w centrum Gdańska, które oferuje wspaniałe widoki i możliwość rekreacji na świeżym powietrzu. Od stycznia 2022 funkcjonuje także nadmorska filia Hevelianum – Dom Zdrojowy w Brzeźnie, miejsce edukacji ekologicznej.
Winnice Jaworek położone są w małej miejscowości Miękinia w województwie dolnośląskim (około 26 km od Wrocławia). Założone w 2001 roku przez Ewę i Lecha Jaworek, są jedną z pierwszych i największych winnic w Polsce uprawiających winorośl szlachetną Vitis vinifera. Pierwsze winogrona zebrano w 2003 roku, tworząc tym samym debiutancki rocznik składający się z takich win jak: riesling, pinot noir, pinot gris, elbling. W 2006 roku wina Jaworek włączone zostały przez Ministerstwo Rolnictwa na listę Produktów Tradycyjnych. Jako pierwsza winnica w Polsce w roku 2009 wprowadziliśmy do oficjalnej sprzedaż rocznik 2008.
Uniwersytet Wrocławski działa od 1702 roku i jest jedną z najstarszych uczelni Europy Środkowej. Bazuje na dziedzictwie historycznym Śląska oraz spuściźnie kultury austriackiej, pruskiej, czeskiej i polskiej, kontynuując także tradycje polskich uniwersytetów we Lwowie i Wilnie. Posiada tytuł Uczelni Badawczej jako jedyna uczelnia na Dolnym Śląsku i jedna z dziesięciu w kraju. Uniwersytet Wrocławski, został wyróżniony w konkursie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Projekt zakłada wiele korzyści dla obecnych i przyszłych studentów Uczelni.
Fabryka Norblina to 2 ha terenu na warszawskiej Woli przepełnionego niezwykłą historią. Obszar, który przez lata był zaniedbaną perłą poprzemysłowej architektury przekształcił się w nową część miasta z biurami, sklepami, restauracjami, kawiarniami, Food Townem, ekologicznym bazarem, butikowym kinem i otwartym muzeum upamiętniającym historię jednego z największych przedsiębiorstw przemysłowych dawnego Królestwa Polskiego!
Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) we Wrocławiu jest państwową jednostką kultury, spadkobiercą bogatego dziedzictwa Wytwórni Filmów Fabularnych (1954-2011). CeTA jest wyjątkową przestrzenią, w której technologia, kultura oraz sztuka łączą się, przenikają i uzupełniają. To miejsce umożliwiające realizację wszystkich etapów profesjonalnej produkcji filmowej i telewizyjnej. Działalność instytucji obejmuje także edukację i profesjonalizację zawodową w zakresie nowych technologii i filmu, a także upowszechnianie kultury oraz promowanie nowoczesnych technologii multimedialnych.

Salon Mercedes Wróbel, na rynku od ponad 30 lat. Grupa Wróbel to wiodący dealer światowej marki samochodów Mercedes-Benz.  Celem firmy,  jest dostarczanie satysfakcji z produktów i usług, które oferują. Grupa Wróbel to wiodący dealer światowej marki samochodów Mercedes-Benz. Od ponad 30 lat dzielimy się z Państwem miłością do motoryzacji. Dziś znamy Państwa gusta i upodobania. Nie tylko wobec wymarzonej marki samochodu, ale również atmosfery panującej podczas jego zakupu. Przyświeca nam dbałość o najwyższy poziom satysfakcji z produktów i usług, które oferujemy. Przez lata działalności zdobyliśmy liczne nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Dealera Roku marki Mercedes-Benz w obrębie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nasza sieć to obecnie jedenaście oddziałów Mercedes-Benz z całym zakresem usług serwisowych oraz handlowych – od samochodów osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe, zlokalizowanych we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie, Będzieszyn k. Gdańska oraz w Słubicach. 

ZAMEK KSIĄŻ Kompleks jest położony w urokliwym skrzydle południowym ze wspaniale rozpościerającym się widokiem na na gęste lasy otaczające zamek oraz wąwóz Pełcznicy.  Kompleks składa się z dwóch pomieszczeń, które swym charakterem przywodzą dawne zamkowe dzieje. Przepiękny, bogato zdobiony kominek znajdujący się w sali sprawi, że każde wydarzenie nabierze iście arystokratycznego charakteru.

Partnerzy medialni

Zostań partnerem naszych wydarzeń – spraw, aby inni dowiedzieli się o Tobie i Twoich usługach

OPCJA: AKTYWNY UDZIAŁ
– Udział w naszych wydarzeniach jako ekspert,

– Udział w obradach kapituły, która odpowiada za kształt wydarzeń


OPCJA: SPRZEDAŻ
– Możliwość prezentacji  produktu na wydarzeniu

– Możliwość rozdania wizytówek  i przekazanie danych kontaktowych uczestniczek, po uzyskaniu ich zgody.


OPCJA: PROMOCJA
– Logo partnera na zaproszeniach, stronie www, w materiałach
– Artykuły na naszej stronie lub w mediach społecznościowych,

Relacje się buduje. Znajomości się zdobywa.  Nic nie zastąpi osobistych spotkań. Spotkania i rozmowy z osobami, których wystąpienia nas zainteresowały, to klucz do rozwoju.