Niesamowite spotkania kobiet 

Zapraszamy wszystkie pracujące na stanowiskach zarządczych kobiety i nie tylko, zainteresowanie rozwojem osobistym i budowaniem kontaktów z innymi kobietami, na rozmowy w miłym towarzystwie. Cykliczne spotkania organizowane raz w miesiącu, mają na celu poznaniu osób zainteresowanych rozwojem biznesowym. Uczestniczki nawiążą relację i wysłuchają ciekawych wystąpień praktyków biznesu z różnych obszarów. W naszych wydarzeniach wzięło już udział 400 kobiet,  Jako że networking biznesowy odgrywa kluczową rolę, przygotuj się na dużo okazji do nawiązania nowych znajomości. Naszym celem jest, aby nasze spotkania, dostarczyły Ci nie tylko wiedzę i inspirację od zaproszonych gości, ale również nowe, cenne relacje biznesowe! 

Nasze wydarzenia, są dla osób, które:

 • chcą spotkać się w miłym i sprzyjającym towarzystwie ambitnych osób,
 • chcą zasięgnąć inspiracji biznesowej od praktyków,
 • chcą opowiedzieć o swojej branży,
 • chcą poznać kobiety z innych branż
 • chcą tworzyć grupę aktywnych kobiet

Dla kogo są spotkania Przedsiębiorcze i Odważne?

Dla Dyrektorek, Menedżerek, Prezesek, Ekspertek, Właścicielek Firm

Co oferujemy?

Pozytywną i wspierającą społeczność;

Bezpieczną platformę do wdrażania zmian;

Nowe kontakty biznesowe, networking;

Wiedzę merytoryczną i przestrzeń do wymiany doświadczeń;

Rozwój postawy przedsiębiorczości wśród kobiet

Niesamowita randka biznesowa 

Poznajmy się na randce biznesowej –  minuta dla każdej Uczestniczki  na przedstawienie siebie. 

Randka biznesowa to  networking uczestniczek, budowanie sieci kontaktów,  każda pani na naszych spotkaniach, ma możliwość  w krótkim czasie poznanie wielu ciekawych osób. Każda z Pań będzie miała możliwość, powiedzieć na czym jej zależy w kontakcie ze społecznością Przedsiębiorcze i Odważne 

Zasady randki biznesowej: panie siadają przy stołach – max 10 os. przy jednym, każda z pań ma max 3 minuty na opowiedzenie o swojej sylwetce biznesowej + produkcie/usłudze, jaki oferuje, przy stolikach panie wymieniają się wizytówkami, przy każdym stoliku jest moderator, który: pilnuje czasu, w razie potrzeby moderuje pytania do uczestniczki, jeśli będzie potrzebowała wsparcia przy wypowiedzi

Pytanie do randki:

Jak w krótki sposób, opowiesz o sobie i swojej działalności biznesowej?

 

Pytania pomocnicze:

 1. W jakiej branży działasz?
 2. Jakimi tematami aktualnie się zajmujesz?
 3. Czy szukasz kogoś do współpracy?
 4. Czy szukasz pomysłu na nową działalność?
 5. Czy szukasz nowego kanału promocji?
 6. Jaką usługę/produkt masz do zaoferowania?

Nasze najbliższe spotkania

Letnia Akademia Sprzedaży kobiet  

Akademia sprzedaży kobiet, to merytoryczne wydarzenie, dedykowane społeczności kobiet Przedsiębiorcze i Odważne oraz osobą, które chcą nauczyć się sprzedawać i chcą zwiększyć swoją pewność siebie w sprzedaży. To kompendium praktycznej wiedzy dyrektorek sprzedaży z zakresu pozyskania klienta w sposób nowoczesny i innowacyjny, zarządzania zespołem sprzedaży oraz budowy swojej marki osobistej. 

Nowoczesna sprzedaż opiera się przede wszystkim na dotarciu do klienta poprzez różne kanały i narzędzia, zrozumienie klienta i pomoc w rozwiązaniu jego problemów. 

Podczas warsztatu, poznasz dyrektorki sprzedaży, osoby, które mają kilkunastoletnie doświadczenie i umiejętności pozyskiwana klienta, pozwoli Ci to, na osiągnięcie zakładanych celów biznesowych i uzyskania w przyszłości wolności finansowej.

Spotkanie członkiń Stowarzyszenia  

Relacje się buduje. Znajomości się zdobywa.  Nic nie zastąpi osobistych spotkań. Spotkania i rozmowy z osobami, których wystąpienia nas zainteresowały, to klucz do rozwoju.