Relacja ze spotkania Kobieta i pieniądz – „Przedsiębiorcze i odważne”-24 kwiecień 2024, Lotnisko we Wrocławiu.

wpis w: Bez kategorii 0

Networking kobiet Przedsiębiorcza i Odważne, tym razem na Lotnisku we Wrocławiu, to fascynujące wydarzenie, które łączy w sobie dwie sfery: biznesową i podróżniczą. Takie spotkania są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz wsparcia się nawzajem w rozwoju kariery. Tym razem zorganizowałyśmy spotkanie np. Kobieta i pieniądz. Kobiety odkryły skuteczne sposoby rozmawiania o pieniądzach z otwartością i szacunkiem, eliminując konflikty związane z finansami.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przez Prezesa Lotniska Cezarego Pacamaj we Wrocławiu. Dzięki Panu Prezesowi mogłyśmy spotkać się w strefie VIP, która to jest zarezerwowana dla gości specjalnych. Jeszcze raz serdecznie podziękowania dla całej obsługi lotniska we Wrocławiu

Spotkanie rozpoczęły nasze niezawodne prowadzące – Kamila Szado i Małgorzata Winnicka. Gości przywitała Ewa Piotrowska.

Na takim wydarzeniu można spotkać przedsiębiorcze kobiety z różnych branż i dziedzin. Lotnisko staje się swoistym miejscem połączenia świata biznesu z przemieszczaniem się, co tworzy unikalną atmosferę sprzyjającą networkingowi. Pierwszą prezentacja nosiła tytuł: Kobieta i pieniądz – jak oszczędzać i inwestować? Wygłosiła ją dla zebranych Pań: Barbara Adamska – Kusz – dyrektor regionu Bankowości Prywatnej mBank. Basia mówiła o oszczędzaniu: Oszczędzanie to efekt działań, które podejmujesz każdego dnia. To zestaw nawyków i konkretna strategia działania, dzięki którym z czasem oszczędzanie staje się naturalne, jak jazda na rowerze. Możesz się tego nauczyć.

Po zakończonym wystąpieniu, panie mogły mogły wymieniać się wizytówkami, omawiać projekty biznesowe, oraz inspirować się nawzajem swoimi sukcesami. Dodatkowo, rozmowy przy kawie lub w trakcie przerwy mogą prowadzić do nawiązania trwałych relacji biznesowych i przyjaźni.

Po zakończeniu prezentacji, mogłyśmy zwiedzać lotnisko we Wrocławiu. Miałyśmy okazję: przejść „ścieżką pasażera”; Przejść do strefy zastrzeżonej lotniska; Odwiedzić miejsc niedostępnych dla pasażerów; Wejść na płytę lotniska i zaznajomić się ze statkiem powietrznym z bliska oraz wyposażeniem stanowiska postojowego; oraz obserwować startujących i lądujących samolotów.

Po powrocie, wysłuchałyśmy kolejnego wystąpienia. Tym razem o rynku nieruchomości opowiadała nam: Aldona Kotlarz – Współwłaścicielka, Agentka nieruchomości Rill Estate To także doskonała okazja do poznania zasad inwestowania w nieruchomości i zwrotu z inwestycji.

Po zakończeniu prezentacji, przyszedł czas na randkę biznesową. Podsumowując, networking kobiet na lotnisku to nie tylko okazja do poszerzenia swojej sieci kontaktów biznesowych, ale także do wzbogacenia się o nowe doświadczenia i inspiracje, które mogą przyczynić się do rozwoju kariery zawodowej.