Relacja z 16 Spotkania Przedsiębiorcze i Odważne w firmie Clarena

wpis w: Bez kategorii 0

27 czerwca 2024 w siedzibie firmy Clarena w Wilczycach odbył się 16 spotkanie Przedsiębiorcze i Odważne, które zostało zorganizowane we współpracy z marką Clarena, pt. „Kobieta i zdrowie”. Na spotkaniu zgromadziło się 57 pań. Wyjątkowym gościem spotkania Agnieszka Romańczuk – Szatkowska Instruktorka metody Wima Hofa.  Agnieszka organizuję: relaksacyjne spotkania i warsztaty z zakresu dbania o zdrowie psychiczne i well-being pracowników. Spotkania integracyjne, dedykowane zdrowiu psychicznemu oraz wzmacnianiu relacji w zespołach.

Rozpoczynając spotkanie, miałyśmy okazję zwiedzić nowoczesną halę produkcyjną, znaną z produkcji wysokiej jakości kosmetyków. Zwiedzanie zorganizowane zostało w celu zapoznania kobiety z procesami produkcyjnymi i innowacjami technologicznymi stosowanymi w firmie.

Nasze zwiedzanie rozpoczęło się o godzinie 16:30. Na miejscu przywitała nas Sylwia Rząca – kierowniczka działu szkoleń w firmie Clarena. Po zakończeniu zwiedzania, rozpoczęła się cześć oficjalna, a spotkanie poprowadziły Małgosia Winnicka i Adelina Ottik.

W ramach wydarzenia panie wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczoną kosmetolożkę, Anna Jankiewicz. Ich tematem była domowa pielęgnacja skóry przy użyciu kosmetyków Clarena. Uczestniczki otrzymały atrakcyjne upominki w postaci naszych produktów oraz możliwość konsultacji  z kosmetologami.

To wyjątkowe spotkanie dostarczyło inspiracji, cennych informacji oraz praktycznych umiejętności, wspierających kobiety w budowaniu swojego wizerunku oraz dbaniu o wygląd, emocje i dobre samopoczucie.

Po zakończeniu prezentacji przyszedł na rozmowy przy kawie i nowe znajomości biznesowe.

Po zakończeniu przerwy kawowej, przyszedł czas na randkę biznesową. Organizacja randki biznesowej wymaga dbałości o szczegóły, aby stworzyć profesjonalną, ale jednocześnie przyjazną atmosferę, sprzyjającą nawiązywaniu i zacieśnianiu relacji zawodowych. Naszą randkę tym razem poprowadziły Marta i Olena. Każda z Pan mogła się przedstawić i opowiedzieć coś o sobie.

Podziękowania gościom i przybyłym złożyły Ewa Piotrowska i Ewa Nowak-Iskra, założycielki Przedsiębiorczych i Odważnych. Do zobaczenia we wrześniu.