Relacja ze świątecznego wydarzenia w Winnicy Jaworek

wpis w: Bez kategorii 0

15 grudnia 2022, spotkałyśmy się na naszym trzecim spotkaniu Przedsiębiorczych i Odważnych, jesteśmy już razem w gronie wspaniałych kobiet czwarty miesiąc tworząc silną grupę osób, które mogą na siebie liczyć. Spotkanie świąteczne jest szczególne i bardzo ważne, ponieważ spotykałyśmy się przed Świętami Bożego Narodzenia. Spotykałyśmy się aby świętować ten wspaniały czas, aby spędzić razem ze sobą czas, aby wymienić się pozytywną energią i aby umocnić nasze więzi. Naszym gospodarzem była Winnica Jaworek, którą miałyśmy okazję zwiedzić i posłuchać na temat jej historii.

Po zakończeniu zwiedzania, wszystkie panie udały się do restauracji, w której odbyła się kolacja wigilijna. Na początek głos zabrały organizatorki spotkania – Ewa Piotrowska i Ewa Nowak Iskra: Ten rok, w którym rozpoczęłyśmy działania pod kątem organizacji spotkań przedsiębiorcze i odważne był dla nas nadzwyczajny, możemy śmiało powiedzieć że był i jest jak dotąd najlepszym rokiem. Jednak drogie panie, możemy Wam powiedzieć, co jest sekretem tego wszystkiego – szczere poznanie drugiego człowieka i umiejętność budowania z nim relacji. Możemy śmiało powiedzie, że jeśli chcemy się rozwijać  to tylko w oparciu o relację. Nie malałybyśmy obok siebie dzisiaj tak wspaniałych ludzi, gdyby nie relację. Poza relacjami najważniejszym składową sukcesu przedsiębiorczych i odważnych jest zespół i mamy tutaj na myśli nasz wspaniały zespół organizacyjny. Naszym celem jest rozwój przedsiębiorczych i odważnych we Wrocławiu przede wszystkim, ale także w innych miastach polski. W tej chwili takim testowym miejscem jest dla nas Gdańsk, wspaniale trójmiasto, w którym nasze wydarzenie planujemy 12 stycznia 2023. Drogie Panie, ale  nas wspaniały zespół to także wszystkim nasze uczestniczki spotkań, ponieważ celem naszego stowarzyszenia są potrzeby nasze, czyli potrzeby członkiń stowarzyszenia. To dla członkiń właśnie realizujemy wszystkie przedsięwzięcia i projekty biznesowe. Zaspokojenie potrzeb członka stowarzyszenia jest podstawowym celem działalności. W centrum uwagi stawiamy uczestniczkę, która charakteryzuję się takimi cechami, jak: otwartość na zmiany, energia do działania, doświadczenie biznesowe, chęć do nauki i poszerzania strefy komfortu, aktywność biznesowa i społeczna, chęć aktywnego udziału w działaniach stowarzyszenia.

W trakcie uroczystej kolacji, jedna z uczestniczek Olena Denysyuk, EMBA, Dyrektor Sprzedaży Działu Klinika w firmie Argenta wystąpiła ze wspaniałym przemówieniem na temat – Kobieta dyrektorką sprzedaży – cienie i blaski.

Po inspirującym wystąpieniu przyszedł na rozmowy i pamiątkowe zdjęcia.

W szczególności dziękujemy wszystkim uczestniczką, za przyłączenie się do akcji charytatywnej niesienia pomocy dla Domu Dziecka We Wrocławiu. To jest dla nas bardzo ważne, aby wspierać potrzebujących. Wszystkie dary zostały przekazane bezpośrednio do placówki we Wrocławiu. Dziękujemy i do zobaczenia 9 lutego 2023 na Uniwersytecie Wrocławskim. Bilety na wydarzenie są już dostępne.