Relacja z 8 spotkania Przedsiębiorcze i Odważne w Salonie Ford w Lubinie

wpis w: Bez kategorii 0

Była środa, 24 maja godz. 16.30. Niektórzy od paru godzin mają już wolne popołudnie, a my  mamy jeszcze jedną, BARDZO WAŻNĄ rzecz do zrobienia. Jesteśmy mega podekscytowane, bo już za chwilę salon samochodowy Ford w Lubinie będzie pełna uczestniczek spotkania. Jeszcze tylko ostatnie uzgodnienia, rzut okiem na agendę. Sprawdzenie prezentacji, cateringu i … jesteśmy gotowe. Panie przywitała właścicielka salonu Ford w Lubinie Panie Elżbieta Tarnowska- Wojszwiłło, a każda z Pań mogła spróbować pysznego wina z winnicy w Trzebnicy, dzięki naszemu partnerowi biznesowemu. Panie miały okazję poznać kulisy pracy serwisu i salonu samochodowego. Atmosfera zawsze jest wyjątkowa. Bo na spotkania przychodzą wyjątkowe kobiety. Każda ma swoją historię, swój bagaż doświadczeń. Swoje ambicje i potrzeby, które być może zrealizują dzięki temu spotkaniu.

 

 

Po zwiedzeniu salonu samochodowego, przyszedł czas na oficjalne rozpoczęcie spotkania. Tym razem nasze spotkanie poprowadziły Jola Pająk i Marta Dygas, nasze dwie cudowne kobiety z zespołu organizacyjnego w Lubinie. Gratulujemy dziewczyną luzu i pozytywnego nastawiania podczas prowadzenia całego spotkania.

Na temat Stowarzyszenia przedsiębiorczych i odważnych opowiedziała Ewa Piotrowska, pomysłodawczyni spotkań: „Dzień dobry drogie panie. Witam na naszym spotkaniu. Swoje wystąpienie chciałam zacząć od tego jak ja podchodzę do celu. Większość osób, które zdobędzie swój cel stopuję. Cieszy się upragnionym celem, my natomiast z każdym spotkaniem z przedsiębiorczymi kobietami, a to jest już 7 rozwijamy skrzydła i mam wrażenie czujemy dreszcz emocji. Każde spotkanie w Wami kobietami dodaje nam więcej motywacji do działania, więcej pomysłów na nowe projekty. Równo rok temu jak przygotowywałyśmy się do spotkania w Hydropolis, zastanawiałyśmy się jakie są wyzwania współczesnych kobiet w codziennym życiu i codziennej pracy. Z czym panie zmagają się każdego dnia, okazało się, że za dużo pracują w domu i pracy, że za mało poświęcają czasu na swój rozwój, na tworzenie więzi z innymi kobietami. Dla mie to spotkanie ma wymiar symboliczny. Urodziłam się w Lubinie, spędziłam tutaj swoje dzieciństwo, ale zawsze chciałam skąd wyfrunąć do większego miasta i dzisiaj mam tą możliwość przywieść Wam trochę dużego miasta tutaj. Korzystajcie i bawcie się dobrze. Ta energia tutaj wibruję dzięki Wam.”

Przyszedł czas na wystąpienie naszych wspaniałych ekspertek i prelegentek . Na scenie wystąpiły 2 wspaniałe kobiety z prezentacją: Marka osobista kobiety biznesu – Ilona Byra Prezes Zarządu Instytut Heweliusza oraz Kobiece inspiracje: Od menagera do właścicielki firmy ecommerce – Denata Dasek, właścicielka firmy Veroma. Swoje pięć minut miała także właścicielka winnicy Irmina Szpak, która opowiedziała panią o rodzajach win, jakie są produkowanie w ich przedsiębiorstwie.

Dobiega 19.00. Pora zakończyć oficjalną część spotkania. Teraz (to już tradycja) rozmowy zakulisowe. W kuluarach wymiana doświadczeń. Wymiana wizytówek i kontaktów. Niektóre poczuły chemię od razu i już są umówione na wspólną kawę w przyszłym tygodniu. To dzieje się podczas naszych spotkań kobiet przedsiębiorczych. Tak właśnie wygląda NETWORKING realizowany przez kobiety dla innych kobiet. Nietuzinkowa atmosfera. Bardzo kameralna. Chwilami intymna, podczas rozmów jeden na jeden. To jest właśnie siła kobiet. W drugiej części spotkania, przechodzimy do randki biznesowej, podczas której Panie mogą rozmawiać ze sobą i wymieniać się doświadczeniami.

Jest już 20 30, wiec pora kończyć nasze spotkanie i podziękować właścicielce salonu, oraz naszym prelegentką. Chcesz poczuć tę moc. Dołącz do nas. Zapraszamy. Miejsce znajdzie się także dla Ciebie. Zapraszamy 15 czerwca do salonu Mercedes we Wrocławiu na 9 już spotkanie przedsiębiorczych i odważnych.

Specjalne podziękowania dla naszych sponsorów: Cukierni Zielińscy z Legnicy, Winnicy z Trzebnicy i restauracji lubińskiej Miedziana Perła za wspaniały catering.

Za oprawę fotograficzną wydarzenie odpowiadał nasz wspaniały fotograf Krzysztof, który wykonywał także sesję zdjęć naszym panią.