Relacja z 9 spotkania Przedsiębiorcze i Odważne – Uniwersytet Merito Wrocław

wpis w: Bez kategorii 0

Wakacje się skończyły, czas wrócić do naszych cyklicznych spotkań Przedsiębiorcze i Odważne. To właśnie na takich eventach kobiety z różnych branż rozmawiają, wymieniają się doświadczeniem, gdzie możemy razem działać, co możemy razem robić. Tym razem spotkałyśmy się na Uniwersytecie Merito WSB we Wrocławiu, na zaproszenie Doroty Otręby – Dyrektor Studiów MBA . Spotkanie rozpoczęły prowadzące event, Adelina Ottlik i Małgorzata Winnicka.

Ewa Piotrowska założycielka Przedsiębiorczych i Odważnych, opowiedziała o przygotowaniach do Pierwszych Urodzin Przedsiębiorczych i Odważnych, które odbędą się 20 października 2023r w Zamku Książ. Zapisz się już teraz i bądź tam z nami.

Na co dzień, kobiety spotykają się z różnymi wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym, a nasze spotkania pozwalają na odrobinę odskoczni i wymiany dobrej energii. Następnie Dorota opowiedziała nam o procesie zmiany nazwy, jaki był dokonany z WSB na Uniwersytet Merito.

Następnie na scenie wystąpiła  dr inż. Agnieszka Pawlak-Wolanin, która jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej doktor naukekonomicznych, magister inżynier Informatyki i Zarządzania oraz Inżynierii Ochrony Środowiska, studia doktoranckie Cybernetyka Techniczna. Stypendystka School of Applied Sciences, University of Glamorgan. Agnieszka opowiedziała nam o tym, jak Lean management wspiera zamianę w biznesie.

Czas na randkę biznesową

Po przerwie nasze uczestniczki tradycyjnie już, wzięły udział w randce biznesowej. Jak wyglądają nasze biznesowe randki? Krótkie wystąpienie. Przez 3 minut możesz porozmawiać przy stoliku o swojej firmie oraz usługach/produktach lub po prostu możecie wymienić się doświadczeniami. Możecie też wymienić się wizytówkami czy kontaktami w social mediach.

A już teraz zapraszam w imieniu organizatorek na kolejną edycję  wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet. Poznawajmy się i róbmy razem biznes. Jesteśmy również w Social Mediach, gdzie dzielimy się naszymi spotkaniami.