Relacja z czwartego spotkania Przedsiębiorcze i Odważne w Hevelianum – Gdańsk

wpis w: Bez kategorii 0

W jej głowie pojawiło się marzenie, aby kolejne spotkanie Przedsiębiorcze i Odważne odbyło się w Gdańsku. Była odwaga, była pasja, było zaangażowanie, które doprowadziło całą społeczność Przedsiębiorcze i Odważne do trójmiasta. 12 stycznia 2023 odbyło się pierwsze spotkanie oddziałowe poza Wrocławiem, dzięki naszej wspaniałej liderce Elizie Hałas. Warto spełniać marzenia, warto realizować cele, warto działać i iść do przodu.

Spotkanie rozpoczęłyśmy zwiedzaniem Hevelianum. Panie przeszły z przewodnikiem po dwóch kondygnacjach dawnych koszar schronowych, na których zmieściło się siedem kontynentów.  Chętne Panie mogły zobaczyć Górę Gradową, gdzie roztaczała się cała panorama Gdańska z historycznymi żurawiami Stoczni Gdańskiej. Następnie zobaczyłyśmy wystawę fotografii nieba „AstroCamera. Był czas na pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Po zakończeniu zwiedzania, panie przywitały nasze prowadzące: Kamila Szado i Małgosia Winnicka, które przedstawiły gospodynie spotkania Anne Morawską – zastępce dyrektora ds. programowych w Hevelianum. Hevelianum to miejsce, w którym można się spotkać z nauką i historią. To także idealna przestrzeń do przyjemnego spędzania wolnego czasu, spacerów wśród zabytkowej architektury i relaksu w otoczeniu zieleni. Po wizycie pań w tym miejscu, pozostaje zdobyta wiedza i wspomnienie dobrej zabawy.

Następnie głos zabrały pomysłodawczynie projektu Przedsiębiorcze i Odważne Ewa Piotrowska i Ewa Nowak- Iskra. Towarzyszyła im w trakcie przywitania Pań Eliza Hałas, która odpowiada za region północny. Budowanie społeczności managerek, dyrektorek, prezesek, to spotkanie osób, które się lubią, mogą sobie zaufać, dzielić się wiedzą i budować relacje networkingowe. Od czego zacząć budowanie społeczności? W naszych głowach, najpierw pojawia się pragnienie stworzenia spotkań. I od niego wszystko się zaczyna. To marzenie, powinno być bardzo duże, aby swój cel można było osiągnąć. Cieszymy się, że mamy osoby, które podzieliły chęć

Następnie głos zabrała pierwsze prelegentka Małgosia Witkowska, która wystąpiła z prelekcją pt. Obudź się do życia. Niezależnie kto na jakim etapie w życiu jest, gdzie pracuje, jakie stanowisko zajmuje, co w życiu posiada czy też nie posiada – każdy z nas ma momenty w swoim życiu które wołają „POBUDKA!”💜Czym jest pobudka ale nie taka zwykła a ta myślę najważniejsza w naszym życiu, która sprawia że budzimy się aby żyć pełnią życia a nie tylko w nim egzystować Jak możemy pielęgnować relację z samym sobą każdego dnia aby ten wyjątkowy budzik nas obudził 💜Czym jest fizyka kwantowa i jak zastosować ją w praktyce aby życie dawało nam to czego pragniemy i na co zasługujemy.

Po zakończeniu prelekcji Małgosi Witkowskiej, głos zabrała Anna Urbańska  Master Trener STRUCTOGRAM®, Autorka 9 książek *DNAwBiznesie.pl, która opowiedziała, „Jak ludzki mózg wpływa na efektywność biznesową?”  Anna Urbańska, od ponad 20 lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jest jednym z nielicznych na świecie neurocoachów. Podczas spotkania panie mogły nabyć książki autorstwa Ani, które były dostępne na stoisku sprzedażowym.

Po zakończeniu prezentacji Ani, przyszedł czas na przerwę kawową i przygotowanie do randki biznesowej, która jest kluczowym punktem spotkań przedsiębiorcze i odważne. Każda z pań przy wejściu na spotkanie, otrzymała specjalną instrukcje dotycząca randki. Były na niej umieszczone pytania, które można było zadać osobą, z którymi się było przy stoliku. Randkę poprowadziła Joanna Tabara z zespołu Przedsiębiorcze i Odważne.

Możesz nie mieć ani znajomości, ani kontaktów. Prawda jest taka, że po udziale w randce biznesowej, nawiążesz nowe znajomości i zdobędziesz inspirację dla swojego rozwoju.

W trakcie trwania rozmów networkingowych, każda z Pań miała możliwość uczestnictwa w indywidualnej sesji zdjęciowej z udziałem profesjonalnego fotografa.

Na zakończenie naszego spotkania, wystąpiła przedstawicielka strategicznego partnera biznesowego firmy Marion, Aleksandra Jagłowska odpowiedzialna za marketing. Aleksandra rozdała dla wszystkich uczestniczek upominki od firmy Marion. Dziękujemy bardzo naszym sponsorom, bez których nie było by możliwe spotkanie w Gdańsku.

Panie miały możliwość poza skorzystaniem ze wspaniałego cateringu, spróbować pysznych koktajli alkoholowych, od naszego sponsora. To było wspaniałe i inspirujące spotkanie. Do zobaczenia 9 lutego na Uniwersytecie Wrocławskim.