Spotkanie Przedsiębiorcze i Odważne w Centrum Kultury Muza w Lubinie

wpis w: Bez kategorii 0

W czwartkowe popołudnie (14 grudnia 2023) w Centrum Kultury Muza w Lubinie odbyło się dwunaste spotkanie Przedsiębiorczych i Odważnych, które zabrało przybyłych gości, wspaniałe kobiety, które chciały podzielić się swoimi doświadczeniami. Spotkanie w Lubinie to już ostatnie spotkanie w tym roku, które zorganizowałyśmy dla kobiet biznesu.

Gospodyniami spotkania były wspaniałe kobiety. Przywitała nas Pani Dyrektor Centrum Kultury Muza w Lubinie Małgorzata Życzkowska- Czesak oraz Krystyna Huzarewicz specjalistka ds. promocji. Tematem przewodnim spotkania było połączenie biznesu z teatrem. Takich momentów jak spotkanie z teatrem potrzebujemy jako kobiety więcej. Poza pracą codzienną, wyznaczaniem i realizacją celów, chcemy odpocząć blisko kultury.

Bohaterka spotkania Jola Pająk – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale nauk społecznych kierunek – socjologia. Od blisko 25 lat związana z KGHM Polska Miedź SA w Oddziale Górniczym „Rudna” – przedstawiła inspirującą prezentacje – Jaki kolor ma sztuka? o swoich doświadczeniach pracy w spółce produkcyjnej, w której to promuję kulturę wśród pracowników KGHM.

Spotkanie dopełniła degustacja pysznych przysmaków restauracji CKM Muza, przy której toczyły się dalsze rozmowy. Po wystąpieniu Joli, przyszedł czas na naszego Partnera wydarzenia firmę Medicus Uroda. Managerka firmy przygotowała dla wszystkich uczestniczek drobne upominki, a także przedstawiła ciekawą prezentację pt. Uroda z pasją – wspierając indywidualne piękno współczesnych kobiet.

Po prezentacji przyszedł czas na Po prezentacji przyszedł czas na randkę biznesową, podczas której Panie opowiedziały o swoim największym wyzwaniu. Randkę zapowiedziała i prowadziła Marta, która pilnowała czasu, oraz wpierała panie w odpowiednim przeprowadzeniu randki biznesowej.

Zanim pójdziemy na spektakl pt. Raz gdy chciałem być…! – Teatr Kameralny – Szczecin, podziękowałyśmy CK Muza w Lubinie za wspaniałą gościnę i przyjęcie. Dziękowałyśmy także prowadzącym spotkanie: Marcie i Marcie. Dziewczyny w sposób bardzo profesjonalny prowadziły nasze spotkanie.

Czas oddać się kulturze. Spektakl, który miałyśmy okazję obejrzeć, zaczyna się z humorem i ten humor towarzyszy nam przez całe dwie godziny wspaniałego wystąpienia Michała Janickiego, któremu ten spektakl przyniósł nagrodę publiczności – Bursztynowy Pierścień 2022 – w kategorii najlepszy spektakl roku w plebiscycie „Kuriera Szczecińskiego”.

Do zobaczenia w Nowym 2024 roku. Życzymy Wam samych sukcesów.