Spotkanie Przedsiębiorcze i Odważne w Planetarium Venus Zielona Góra

wpis w: Bez kategorii 0

Główną ideą Przedsiębiorczych i Odważnych, jest stworzenie miejsca do rozmów, wymiany doświadczeń biznesowych między kobietami prowadzącymi własną firmę oraz piastującymi różne stanowiska w firmach . Wszystko po to, by wspierać przedsiębiorczość wśród pań. Tym razem Przedsiębiorcze zawitały do Zielonej Góry, pięknego miejsca Planetarium Wenus. A to wszystko dzięki naszej liderce, Joli Uździckiej, która zorganizowała lokalne spotkanie właśnie w swoim mieście.

Uczestniczki stawiły się o godzinie 16 30, będą się poznawać, wspierać, oraz promować. Spotkanie rozpoczęły nasze prowadzące, dwie wspaniałe kobiety z komitetu organizacyjnego Halina Bartkiewicz i Dorota Mikielska. Dziewczyny oddały głos Pani Dyrektor Zielonogórskiego Ośrodek Kultury, która opowiedziała nam o Planetarium Wenus. Konstrukcja Planetarium Wenus jest unikatowa, jedynie w trzech miejscach na świecie znajdują się Planetaria, których kopuły mają możliwość zmiany kąta swojego nachylenia w stosunku do widowni.

Po pokazie audiowizualnym, swoją prezentację wygłosiła Jola Uździcka, zatytułowaną, „Perspektywa. Dystans. Równowaga. Harmonia. – hamulce czy tempomaty rozwoju biznesowego?”

Po prezentacji przyszedł czas na randkę biznesową, podczas której Panie opowiedziały o swoim największym wyzwaniu. Randkę zapowiedziała i prowadziła Karolina, która na co dzień jest dziennikarką.

Miałyśmy okazję zakończyć nasze spotkanie w pięknej restauracji Srebrna Góra. Srebrna Góra, to wyjątkowe miejsce w zabytkowej Wytwórni win i winiaków braci Mannigel, powstałej w 1860/61 roku. Wchodząc w jej mury od razu poczułyśmy klimat tradycji i winiarskej historii .Srebrna Góra to kompleks składający się z restauracji, kawiarni, piwnicy winiarskiej, winiarni oraz sal pełniących funkcje konferencyjne lub okolicznościowe.